KONTAKT

Našich zákazníkov si vždy radi vypočujeme. Dajte nám vedieť svoje pripomienky, otázky a celkovo spätnú väzbu k našim produktom.

JNTL Consumer Health (Slovakia), s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava
Tel.: 00 800 555 22 000 (bezplatné volanie, dostupné len z pevnej linky) v pracovných dňoch PO-PIA, 9:00-13:00 hod

Môžete nás kontaktovať prostredníctvom formulára tu Open link in new window.

Ak chcete nahlásiť nežiaducu príhodu zdravotníckej pomôcky alebo akúkoľvek inú sťažnosť na produkty značky  LISTERINE®,  kontaktujte nás prostredníctvom formulára Open link in new window nás môžete kontaktovat, aby sme sa Vám mohli venovať osobne.

Bohužiaľ nie je možné, aby sme poskytovali radu v osobných zdravotných záležitostiach. S otázkami tohto typu sa prosím obráťte na svojho lekára alebo lekárnika.

 

Vami poskytnuté osobné údaje budú spracované v súlade s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a to za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Vaše osobné údaje bude spracovávať spoločnosť JNTL Consumer Health (Slovakia), s.r.o., ako prevádzkovateľ a tiež spoločnosť Sitel Europe Limited, identifikačné číslo GB 672 54 34 27, so sídlom Building 600, Leavesden Business Park, Hercules Way, Watford, Veľká Británia a Sitel Bulgaria EOOD, identifikačné číslo BG 175054504, so sídlom Blvc. N. Vapzarov 55, GB-1407 Sofia, Bulharsko, ako prevádzkovateľom určení sprostredkovatelia. Všetky osobné údaje sú poskytované dobrovoľne.