Skip to main content

Používajte ústnu vodu LISTERINE® NIGHTLY RESET dvakrát denne
po čistení zubov počas 21 dní.

POCÍŤ V SEBE SILU™

ZAČNITE UŽ DNES

POCÍTITE ROZDIEL VS. SAMOTNÉ ČISTENIE ZUBNOU KEFKOU ZA 21 DNÍ ALEBO VÁM VRÁTIME PENIAZE
ČÍTAŤ PRAVIDLÁ
 • 1. použitie: dôkladnejšie vyčistené ústa*

  Čistenie zubnou kefkou nestačí! Zubná kefka vyčistí len 25 % ústnej dutiny1 a samotné čistenie zubov kefkou odstráni len 30 – 53 % zubného povlaku2,3. Ústna voda LISTERINE® NIGHTLY RESET dosiahne aj tam, kam sa kefka nedostane: medzi zuby, na ďasná a jazyk.

 • 7. deň: 2x vyššia remineralizácia*

  Počas dňa dochádza v ústach k hromadeniu baktérií a k demineralizácii zubnej skloviny (z dôvodu vystavenia kyselinám z potravín a nápojov). Zubná sklovina stráca minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zuby silné.

  Ústna voda LISTERINE® NIGHTLY RESET obmedzuje tvorbu kyselín a pomocou technológie RAPID-FUSION™ remineralizuje zubnú sklovinu pre účinnejšie vstrebávanie fluoridu a silnejšie zuby.

  LISTERINE® NIGHTLY RESET bojuje počas noci s vplyvmi, ktorým boli vaše zuby vystavené cez deň. Zabezpečuje 2x vyššiu remineralizáciu zubnej skloviny vs. samotné čistenie zubnou kefkou.

 • 21. deň: 6x silnejšie zuby*

  Zubná sklovina – vonkajšia vrstva zubov – je najtvrdšia látka v ľudskom tele. Dodáva silu potrebnú na hryzenie a žuvanie.

  Silná zubná sklovina je dôležitá na ochranu vnútorných vrstiev zubov, v ktorých sa nachádza mäkší dentín, ktorý obsahuje krvné cievy a nervy. V prípade, že zubná sklovina stráca minerály, stáva sa mäkšia a baktérie zubného povlaku môžu preniknúť do vnútorných vrstiev zubov. Tam môžu spôsobiť zubný kaz.

  Preto je také dôležité mať silné zuby! Vďaka používaniu ústnej vody LISTERINE® NIGHTLY RESET počas 21 dní budú vaše zuby 6x silnejšie ako pri samotnom čistení zubnou kefkou.

Čistenie zubnou kefkou nestačí!

Ak pri používaní ústnej vody LISTERINE® NIGHTLY RESET nepocítite rozdiel, tak vám vrátime peniaze.

 • 1. POUŽITIEDôkladnejšie vyčistené ústa*

 • 7. DEŇ2x vyššia remineralizácia*

 • 21. DEŇ6x silnejšie zuby*

ZMEŇTE SVOJU KAŽDODENNÚ ÚSTNU HYGIENU S LISTERINE® NIGHTLY RESET
POCÍTITE ROZDIEL!

*v porovnaní so samotným čistením zubnou kefkou a zubnou pastou s obsahom fluoridu, pri používaní dvakrát denne, potvrdené v laboratórnej štúdii číslo 103-0333 (X.2017), vzťahuje sa len na ústnu vodu LISTERINE® NIGHTLY RESET.

1. Kerr WJS, Kelly J, Geddes DAM. The areas of various surfaces in the human mouth from nine years to adulthood. J Dent Res. 1991; 70 (12): 1 528 – 1 530.

2. V závislosti od použitého indikátora zubného povlaku

3. Slot DE, Wiggelinkhuizen L, Rosema NA i in. The efficacy of manual toothbrushes following a brushing exercise: a systematic review. Int J Dent Hyg. 2012; 10 (30): 187 – 197.

MAT/6834/04/2019