Title

Prečo používať ústnu vodu?

Vypláchnutie úst dvakrát denne je viac než len spôsob, ako si osviežiť dych.                          

Je kľúčom k čistote celej ústnej dutiny. Faktom je, že samotným čistením zubnou kefkou sa očistí len 25 % ústnej dutiny. Sila vypláchnutia si dokáže poradiť s baktériami v celej ústnej dutine – na zuboch aj v ďasnách. Výplach sa však musí vykonať dvakrát denne, aby sa dosiahla účinnosť hĺbkového prieniku. Aby ústna voda LISTERINE® účinkovala s plným potenciálom, používajte ju podľa pokynov na obale a ústnu dutinu si vyplachujte 30 sekúnd dvakrát denne. (V prípade LISTERINE® ADVANCED WHITE a LISTERINE® SMART RINSE™ 60 sekund dvakrát denne.) 

Vyplachovanie dvakrát denne je najlepší spôsob ochrany ústnej dutiny. Ak sa u vás už prejavujú známky ochorenia ďasien, existuje ústny výplach LISTERINE® priamo pre vás. Naše produkty získali schválenie Americkej dentálnej asociácie (ADA), takže majú podporu zubárov a preukázateľne pomáhajú pri podráždených, začervenaných, zapálených ďasnách, ktoré ľahšie krvácajú.

Máme celý rad produktov určených na rôzne ciele z hľadiska zubnej hygieny, či už ide o čistotu ďasien alebo ochranu zubnej skloviny. Čistenie zubnou kefkou a niťou a kontroly u zubného lekára doplňte vyplachovaním ústnou vodou, ktorá skutočne dokáže bojovať proti plaku a zápalu ďasien, presne ako sa tvrdí. Krátky denný režim vám prinesie dlhodobé zdravie ústnej dutiny, na ktoré budete môcť byť hrdí. Nájdite silu vydržať a o 21 dní uvidíte rozdiel. Menej kazov, menej plaku, menej zubného kameňa, silnejšia zubná sklovina, menej baktérií – LISTERINE® vás dovedie k cieľu, nech je akýkoľvek.